DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ,

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş BEREKET LİFE TEKSTİL AİLESİNİ yakından tanımaya ne dersiniz?


   Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden BEREKET LİFE, VİP PADİŞAH CONCEPT'LE aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. İlklerle dolu 20 yıllık tarihinde yaptığı her işe Bölgenin ve TÜRKİYENİN global bir oyuncusu olma hedefiyle bakan BEREKET LİFE; YEPYENİ KOLEKSİYONLARLA VE YENİLİKÇİ HAREKETLERİ İLE TÜRKİYE pazarlarında önemli başarılar elde etmiştir.


     VİP PADİŞAH CONCEPT OLARAK 20 YILLIK BİLGİ BİRİKİMİ İLE GÜNDEMİ TAKİP EDEREK GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN YENİLİKLERLE PİYASADA ÖNEMLİ BİR YER EDİNMİŞTİR. KALİTEMİZ SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZINDA KATKILARI İLE BUGÜNE KADAR DAHA DA NETLEŞEREK DEVAM ETMEKTEDİR. İŞE PERDENİN ALT YAPISI OLARAK EKSTRAFOR ÜRETİMİ İLE BAŞLAYARAK ZEMİN HAZIRLANMIŞTIR.
     EKSTRAFORDA KALİTEYİ BAZ ALARAK PİYASANIN HATIRI SAYILIR BİR MARKASI HALİNE GELEN BEREKET LİFE TEKSTİL İLE PERDE GRUBUNA GİRİŞ YAPILMIŞTIR. SAHİP OLDUGUMUZ BİLGİ BİRİKİMİ VE GÜCÜMÜZLE GÜNDEMİN BOMBA TRENDLERİ VE
TAKİP EDİLİR ÜRÜN GRUPLARI İLE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ. TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE OLUŞAN BAYİ AĞIMIZ İLE DAHA DA BÜYÜK BİR AİLE OLMA PEŞİNDEYİZ.

Instagram'dan Bizi Takip Edin !

Bizleri yakından takip etmek için bizi @bereket.tekstil Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Hemen Takip Edin
Hemen Arayın : 0342 231 67 61